
Дисковий лущильник DEFT 8,0 подвійний барабан, V-Ring
- В наявності
- Код: 00100000026
1 893 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасні частини
- +380 (67) 433-10-17Сервісна підтримка
Лущильник дисковий DEFT 8,0 з подвійним катком / V-Ring — це потужний причіпний агрегат нового покоління для інтенсивного обробітку ґрунту. Створений українською компанією «Агромаш-Калина», він ідеально підходить для лущення стерні, подрібнення рослинних решток, вирівнювання поля та передпосівної підготовки великих площ.
|
Технічні характеристики:
|
![]() |
![]() |
Сфера застосування: Переваги:
|
Чому обирають DEFT 8,0:
Це рішення для професіоналів, які цінують ефективність, якість та надійність. Агрегат DEFT 8,0 дозволяє значно скоротити витрати часу, пального та забезпечити стабільно високу якість обробітку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Агромаш-Калина |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дискова борона |
| Група | Важкі |
| Ширина захвату | 8 м |
| Максимальна глибина обробки | 12 см |
| Кількість рядів | 2 |
| Кількість дисків/зубів | 64 шт. |
| Потужність трактора | 280 к. с. |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 7000 кг |
| Висота | 1500 мм |
| Ширина | 8600 мм |
| Довжина: | 7800 мм |
| DEFT | |
| Схема розстановки стійок | Х-подібне |
| Діаметр диска | 510 мм |
| Відстань між рядами | 1120 мм |
- Ціна: 1 893 000 ₴









