
Агрегат смугового обробітку Yastrip Strip-till 6M Hf навісний, гідравл. складання
- В наличии
1 054 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасные части
- +380 (67) 433-10-17Сервисная служба
Гідравлічний культиватор смугового обробітку Yastrip Strip-till 6 секційний — це багатофункціональний агрегат нового покоління, призначений для точного смугового обробітку ґрунту на глибину до 250 мм із одночасним внесенням мінеральних добрив. За один прохід Yastrip Strip-till виконує п’ять операцій: розрізання пожнивних залишків, очищення смуги, глибоке розпушення, точне внесення добрив та остаточне формування рельєфу гребеня. Це дозволяє створити ідеальне посівне ложе для максимальної рентабельності ваших інвестицій.
|
Ключові особливості та характеристики:
|
![]() |
Використання Yastrip Strip-till 6 секційного дозволяє зменшити втрати вологи, захистити ґрунт від ерозії, прискорити проростання насіння та підвищити врожайність. Агрегат ідеально підходить для господарств, що впроваджують сучасні енергоощадні технології обробітку ґрунту.
Yastrip Strip-till — це надійний вибір для максимальної ефективності, мінімальних витрат і стабільних результатів у вашому полі!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Назначение | Предпосевной |
| Агрегатирование | Навесные |
| Группа | Средние |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Мощность трактора | 180 л. с. |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Вес | 2600 кг |
| Yastrip | |
| Вага секції | 350 кг |
| Кількість секцій | 6 шт |
| Підключення гідравліки (кількість пар) | 1 шт |
- Цена: 1 054 000 ₴




