
Ланцюгово-дискова борона VELCUT-10,5
- В наличии
- Код: 00100000044
2 536 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасные части
- +380 (67) 433-10-17Сервисная служба
Ланцюгова борона VELCUT-10,5 — професійний інструмент для сучасного господарства
Ланцюгова борона VELCUT-10,5 — це ефективне рішення для підготовки посівного ложа і легкого обробітку ґрунту протягом усього року. Унікальна ромбовидна система з інноваційними дисковими ланцюгами забезпечує ідеальні умови для проростання культур, зменшуючи витрати на традиційний обробіток і підвищуючи врожайність.
|
Ключові особливості та переваги:
|
![]() |
![]() |
Технічні характеристики:
|
|
Сфера застосування:
|
![]() |
Обирайте VELCUT-10,5 — ланцюгову борону, яка працює на результат і підвищує врожайність вашого господарства!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дисковая борона |
| Группа | Тяжелые |
| VELLY | |
| Робоча швидкість (км/год) | 10-12 |
| Ширина обробітку | 10.5 м |
| Глибина оробітку (мм) | до 60(м'які грунти), до 30-40(тверді грунти) |
| Максимальна ширина в розкладеному стані | 11 м |
| Пневматичні гальма | присутні |
| Спосіб натягу дискових ланцюгів | пружинами |
| Мінімальна потужність трактора | 250 к.с. |
| Характеристика робочих органів | |
| Діаметр робочих органів (диски) | 350 мм |
| Вага одного диску | 15 кг |
| Міжряддя дискових ланцюгів | 160 мм |
| Підшипниковий вузол ( по три підшипника) | 6211 RS |
- Цена: 2 536 000 ₴






