
Каток причіпний CRUSH-6 ріжучий (шахматний)
- В наличии
- Код: 00000000024
327 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасные части
- +380 (67) 433-10-17Сервисная служба
Каток ріжучий водоналивний CRUSH-6 — ефективне рішення для подрібнення та мульчування рослинних залишків
Короткий опис
Каток CRUSH-6 від Агромаш-Калина — це водоналивний, гідрофікований агрегат із ріжучою дією, призначений для подрібнення рослинних залишків після соняшнику, кукурудзи, стерні, а також для вирівнювання та часткового мульчування поверхні поля. Завдяки цим властивостям CRUSH-6 сприяє збереженню вологи, захищає ґрунт від вивітрювання, збагачує його органікою та допомагає стримувати ріст бур’янів.
|
Технічні характеристики
|
![]() |
|
|
Конструктивні особливості
|
![]() |
Переваги використання
|
|
Застосування
|
![]() |
CRUSH-6 — це сучасний каток, який забезпечить ефективну роботу на будь-якому полі та допоможе отримати максимальний результат від кожного сезону!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 6000 мм |
| Производительность | 7.2 га/час |
| Рабочая скорость | 12 км/ч |
| Транспортная скорость | 20 км/ч |
| Потребность в мощности трактора | 80 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 3800 мм |
| Ширина | 6000 мм |
| Высота | 1700 мм |
| Масса | 1890 кг |
| СRUSH | |
| Діаметр робочих органів (барабанів) | 460 мм |
| Діаметр вала | 70 мм |
| Висота ножа | 120 мм |
| Глибина оробітку (мм) | 60-80 |
| Кількість робочих органів (барабанів) | 3 шт |
- Цена: 327 000 ₴












