
Сівалка ( No-Till ) KASI-3.2 м.(міжряддя 210мм.) Сoulter
- В наличии
- Код: 00100000057
1 068 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасные части
- +380 (67) 433-10-17Сервисная служба
|
Ключові особливості та переваги:
|
![]() |
![]() |
Технічні характеристики:
|
Застосування та переваги:
Сівалка ефективна для висіву пшениці, жита, ячменю, вівса, бобових, ріпаку, льону, а також культур із подібним розміром насіння. Відсутність оранки зберігає родючість і структуру ґрунту, зменшує витрати на паливо й обслуговування, підвищує врожайність у довгостроковій перспективі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 3200 мм |
| Количество сошников | 20 шт |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 4800 кг |
| KASI | |
| Ємність бункера під добрива | 500 л |
| Ємність бункера під насіння | 870 л |
| Тиск сошника на ґрунт (кг) | 80-300 |
| Кількість колтерів | 20 шт |
| Діаметр сошника ⌀ | 350 мм |
| Глибина висіву (мм) | 20-100 |
| Діаметр диска колтера (25 хвиль) | 430 мм |
| Міжряддя | 210 мм |
| Робоча швидкість (км/год) | 7-12 |
| Продуктивність (га/год) | 2.5-3.5 |
| Агрегується з тракторами (к.с.) | 170-230 |
- Цена: 1 068 000 ₴




