
Дисковий лущильник DEFT 8,0 подвійний барабан, V-Ring
- В наличии
- Код: 00100000026
1 893 000 ₴
- +380 (67) 430-03-98Запасные части
- +380 (67) 433-10-17Сервисная служба
Лущильник дисковий DEFT 8,0 з подвійним катком / V-Ring — це потужний причіпний агрегат нового покоління для інтенсивного обробітку ґрунту. Створений українською компанією «Агромаш-Калина», він ідеально підходить для лущення стерні, подрібнення рослинних решток, вирівнювання поля та передпосівної підготовки великих площ.
|
Технічні характеристики:
|
![]() |
![]() |
Сфера застосування: Переваги:
|
Чому обирають DEFT 8,0:
Це рішення для професіоналів, які цінують ефективність, якість та надійність. Агрегат DEFT 8,0 дозволяє значно скоротити витрати часу, пального та забезпечити стабільно високу якість обробітку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Агромаш-Калина |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дисковая борона |
| Группа | Тяжелые |
| Ширина захвата | 8 м |
| Максимальная глубина обработки | 12 см |
| Количество рядов | 2 |
| Количество дисков/зубов | 64 шт |
| Мощность трактора | 280 л. с. |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 7000 кг |
| Высота | 1500 мм |
| Ширина | 8600 мм |
| Длина | 7800 мм |
| DEFT | |
| Схема розстановки стійок | Х-подібне |
| Діаметр диска | 510 мм |
| Відстань між рядами | 1120 мм |
- Цена: 1 893 000 ₴









